Sortiment

Doprava a platební podmínky

 

Vyzkoušejte si, jak snadno a výhodně můžete objednávat Vaše pokladní pásky a další sortiment s dopravou ZDARMA pro všechny za nákup jen za 1500 Kč a s dobírkou vždy ZDARMA.

Jako jediní Vám nabízíme i nejlevnější dopravu i přesto, že naše zboží má průměrnou hmotnost jedné zásilky až 26 kg.

 

Doprava:

 

   

  • doprava bez omezení váhy zásilky

107 Kč bez DPH

  • doprava při nákupu jen za 1 500 Kč bez DPH

ZDARMA

  • osobní odběr       (Okružní 253, Babice 251 01, po tel. dohodě)

ZDARMA

 

Platba:

 

  • dobírka

ZDARMA

  • hotovost při předání zboží

ZDARMA

 

 

  • platba kartou

ZDARMA

  • převodem na účet

ZDARMA

 

  • ThePay bezpečná platební brána

ZDARMA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Doprava PPL

Přepravu Vámi objednaného zboží zajišťuje kurýrní služba. Podle zvýhodněných smluvních cen mezi přepravcem a prodejcem je dopravné stanoveno podle hmotnosti balíku. Ale my Vám jako jediní vždy účtujeme jen 107 Kč za balík bez omezení max. hmotnosti zásilky s dodáním do 24 hodin od předání zásilky k přepravě. Platba je formou dobírky, kterou Vám jako jedni z mála poskytujeme zcela ZDARMA. Zboží je dopraveno za první uzamykatelné dveře. U velkoobchodních zákazníků je doprava kurýrem řešena individuálně. 

Při nákupu nad 1500 Kč bez DPH Vám již dopravu kurýrem poskytujeme zcela ZDARMA.

 

Doprava prodejcem Nejlevnější-kotoučky.cz

Přepravu Vámi objednaného zboží zajišťuje prodejce vlastní dopravou. Doprava prodejcem je shodná s cenou dopravy kurýrní služby, která byla Vámi zvolena v košíku e-shopu. Doprava prodejce u Vaší objednávky je zvolena dle logistické trasy prodejce pro rychlejší doručení zboží dle Vaší doručovací adresy na objednávce. Platba u dopravy prodejcem je nastavena vždy v hotovosti, pokud není smluvně či jinak dohodnuto. Při nákupu nad 1500 Kč bez DPH Vám již dopravu prodejcem poskytujeme zcela ZDARMA.

U velkoobchodních zákazníků je doprava prodejcem řešena individuálně. 

 

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možný na adrese:

Okružní 253, 251 01, Babice 
pondělí až pátek: 9:00 - 17:00 po předchozí telefonické dohodě na základě Vašeho výběru osobního odběru na tel. čísle: +420 774 727 402

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.