Sortiment

Doprava a platební podmínky

 

Vyzkoušejte si, jak snadno a výhodně můžete objednávat Vaše pokladní pásky a další sortiment s dopravou ZDARMA pro všechny za nákup jen za 1500 Kč a s dobírkou vždy ZDARMA z hlavního expedičního skladu.

Jako jediní Vám nabízíme i nejlevnější dopravu i přesto, že naše zboží (pokladní kotoučky) má průměrnou hmotnost jedné zásilky až 26 kg.

 

Doprava - produkty na HLAVNÍM skladu:

98 % PRODUKTŮ: Kotoučky, Papírové tašky, Obaly, Razítka, Termoetikety, Cenovky, Etiketovací kleště, Papír A4, Plotrové role 

   

 • doprava bez omezení váhy zásilky včetně dobírky zdarma

114 Kč bez DPH

 • doprava při nákupu jen za 1 500 Kč bez DPH

ZDARMA

 • osobní odběr       (Okružní 253, Babice 251 01, tel. dohoda 9 - 17 hod)

ZDARMA

 • osobní odběr       (Kunčice nad Labem 162, 543 61, 7 - 15:30 hod)
ZDARMA


 

Doprava - produkty na skladu PARTNERŮ:

2% PRODUKTŮ: TTR pásky, Vánoční tašky

    

 • doprava zvýhodněná sazba na drobný sortiment

105 Kč bez DPH

 • doprava při nákupu od 

připravujeme

 • osobní odběr       (Okružní 253, Babice 251 01, tel. dohoda 9 - 17 hod)

105 Kč bez DPH

 • osobní odběr       (Kunčice nad Labem 162, 543 61, 7 - 15:30 hod)
105 Kč bez DPH

 

Platba pro všechny sklady:

 

 • dobírka

ZDARMA

 • hotovost při předání zboží

ZDARMA

 

 

 • platba kartou

ZDARMA

 • převodem na účet

ZDARMA

 

 • ThePay bezpečná platební brána

ZDARMA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Doprava PPL

Přepravu Vámi objednaného zboží zajišťuje kurýrní služba. Podle zvýhodněných smluvních cen mezi přepravcem a prodejcem je dopravné stanoveno podle hmotnosti balíku. Ale my Vám jako jediní vždy účtujeme jen 114 Kč bez DPH za balík bez omezení max. hmotnosti zásilky s dodáním do 24 hodin od předání zásilky k přepravě. Platba je formou dobírky, kterou Vám jako jedni z mála poskytujeme zcela ZDARMA. Zboží je dopraveno za první uzamykatelné dveře. U velkoobchodních zákazníků je doprava kurýrem řešena individuálně. 

Při nákupu zboží z hlavního skladu nad 1500 Kč bez DPH Vám již dopravu kurýrem poskytujeme zcela ZDARMA.

Doprava z jiných skladů PARTNERŮ

Co je doprava z jiného skladu partnera? Jedná se o přepravu z našeho jiného, např. výrobního skladu a nebo dopravu přímo od výrobce či dodavatele. Díky této službě Vám umíme nabídnou širší sortiment za lepší prodejní ceny a zlevnit a hlavně zrychlit přepravu až k Vám. Inspirací pro tuto službu je pro nás nový trend v logistice, kterou například využívají i velcí hráči na online trhu.  Přepravu Vámi objednaného zboží z našich výrobních skladu zajišťuje kurýrní služba. Podle zvýhodněných smluvních cen mezi přepravcem a prodejcem je dopravné stanoveno podle rozměru a hmotnosti balíku. Ale my Vám jako jediní vždy účtujeme jednotnou cenu za balík s dodáním do 24 hodin od předání zásilky k přepravě. Platba je formou dobírky, kterou Vám jako jedni z mála poskytujeme zcela ZDARMA. Zboží je dopraveno za první uzamykatelné dveře. U velkoobchodních zákazníků je doprava kurýrem řešena individuálně. 

Při nákupu zboží ze skladu PARTNERŮ je Vám účtováno dopravné ve výši jen 105 Kč bez DPH. Dopravné s limitem zdarma "od" i pro sklad partnerů pro Vás aktuálně připravujeme.
Aktuálně pro naše zákazníky je AKCE doprava ze skladu partnera RAZÍTKA bez doplatku dopravného - razítka jsou vedena na hl. skladu.

Doprava prodejcem Nejlevnější-kotoučky.cz

Přepravu Vámi objednaného zboží zajišťuje prodejce vlastní dopravou. Doprava prodejcem je shodná s cenou dopravy kurýrní služby, která byla Vámi zvolena v košíku e-shopu. Doprava prodejce u Vaší objednávky je zvolena dle logistické trasy prodejce pro rychlejší doručení zboží dle Vaší doručovací adresy na objednávce. Platba u dopravy prodejcem je nastavena vždy v hotovosti, pokud není smluvně či jinak dohodnuto. Při nákupu nad 1500 Kč bez DPH produktů z hlavního skladu Vám již dopravu prodejcem poskytujeme zcela ZDARMA.

U velkoobchodních zákazníků je doprava prodejcem řešena individuálně. 

 

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možný na adrese:

Okružní 253, 251 01, Babice 
pondělí až pátek: 9:00 - 17:00 na základě přijetí potvrzujícího emailu o naskladnění Vaší objednávky, informace na +420 774 727 402
Kunčice nad Labem 162, 543 61, Kunčice nad Labem 

pondělí až pátek: 7:00 - 15:30 na základě přijetí potvrzujícího emailu o naskladnění Vaší objednávky, informace na +420 774 727 402

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.