Sortiment

O firmě

Vážení zákazníci, vítejte na stránkách naší firmy a e-shopu www.nejlevnejsi-kotoucky.cz, který působí na českém trhu již od roku 2008.

Úkolem a náplní našich služeb je prodej a výroba pokladních kotoučků a prodej dalšího sortimentu pro Vaše obchody, restaurace a další provozovny všeho druhu.

Za dlouholetou působnost na českém internetu jsme získali stovky spokojených zákazníků, kterým vždy dáváme 100% servis, férové a slušné jednání a bleskové dodání zboží, ať se jedná o jakoukoliv velikost zakázky.

 

Naší hlavní náplní je prodej a také zakázková výroba dnes tak nezbytných pokladních kotoučků. Pokladní kotoučky jsme jako jedni z mála schopni dodat snad do každého tiskového zařízení, počínaje EET registrační pokladnou tak i platebními terminály všech světových bank. Vždy máme velké skladové zásoby, abychom mohli rychle reagovat na požadavky všech našich zákazníků.
 

Zajišťujeme výrobu specifických kotoučků pro průmysl, parkovací systémy, čerpací stanice, zábavní průmysl a dopravu. To vše i s možností grafického a reklamního potisku kotoučků.

 

Navazujeme dlouholetá obchodní partnerství jak s koncovými zákazníky, tak s velkoobchodními zákazníky a účastníme se výběrových řízení.

Budeme rádi, když nás oslovíte a využijete našich služeb. Oplátkou za to Vám vždy nabídneme profesionální a odborný přístup k Vaší objednávce.

Protože šetřit jde i na drobnostech, jako jsou pokladní kotoučky. Dnes se bez nich Vaše podnikání neobejde.

 

S přátelským pozdravem

Jindřich Král
majitel obchodu Nejlevnější-kotoučky.cz

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.