Sortiment

Filtr

Rozměry
Šířka otisku (mm)
Výška otisku (mm)
Max. doporučený počet řádků

Kolébková razítka a barvící podušky

Kolébková razítka a barvící podušky

XXL kolébkové razítko COLOP Swing

První velkoformátové razítko typu válec-plocha
 
XXL kolébkové razítko u nás zakoupíte s rozměry 140 x 200 mm (obdoba formátu A5) a 200 x 260 mm (obdoba formátu A4). Je vhodné pro potisk papírových tašek a kartónů. Ale také pro průmyslový potisk dřevěných desek, latí, kulatiny, hranolů překližek, dřevotřísek, polotovarů, dýhy, umakartu, případně i sudů atd.
Zákazníků, umožňuje vepsat až 20 řádků textu či vlastní grafiky. Razítko je nutné před každým otiskem namočit v barvě na externí podušce (lze u nás dokoupit zvlášť).K přenosu kresby na požadované médium dochází pouze v úzkém pruhu, kdy se kolébka plynule překlápí. 
Toto razítko je vyrobeno ze dvou částí - jednu část tvoří rukojeť a druhou část kovová tisková deska. Tato konstrukce dovolí snadnou výměnu jedné tiskové desky za druhou, tzn. textovou kolébkovou desku z rukojeti snadno vyjmete a připevníte novou. Samotná textová deska (štoček) se usazuje do měkké pěnovky přilepené na kovové kolébce. Tato nová technologie je podstatně levnější než samonamáčecí InkJet.
Pro funkční set je nutné zakoupit samotné razítko COLOP Swing, prázdnou podušku TopPad podle velikosti razítka buď TopPad 160/220 (A5), nebo TopPad 240/310(A4) a malou 25ml láhev barvy dle výběru. Dokoupit lze i samostatné textové desky (více sad) - velikost A5, velikost A4.

Proč vybrat u nás právě toto razítko?

  • Implementace vlastní grafiky či firemního loga
  • Každý řádek s jinou velikosti a fontem
  • Největší sériově vyrobené razítko na trhu v ČR - kolébkový mechanismus
  • Velikost razítka 140x200 mm (cca formát A5) nebo 200x260 mm (cca formát A4)
  • Vysoká spolehlivost - nezasekává se (žádná mechanika)
  • Snadná výměna textové desky - možnost používat více sestav s jednou rukojetí
  • Široká nabídka barev (standardní, rychleschnoucí, na dřevo, PVC) a v různých odstínech

 

Níže si v této sekci vyberte pro Vás nejvhodnější XXL razítko a jeho příslušenství. Obsah textu razítka a nahrání Vámi požadované grafiky provedete v kartě konkrétního produktu.
Před vlastní výrobou tohoto profesionálního razítka od nás vždy obdržíte po vzájemné emailové komunikaci grafickou korekturu pro Vaše odsouhlasení.

Číst dále
6 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.