Sortiment

Filtr

Rozměry
Šířka otisku (mm)
Výška otisku (mm)
Max. doporučený počet řádků

XXL razítka na potisk tašek

XXL razítka na potisk tašek

XXL razítka pro potisk papírových, ale i plastových tašek či krabic a kartonů. 

Razítka vytvoří Vaší firmě reklamu formou otisku vlastním logem, textem, ale i grafikou na celé ploše razítka.

Potisk papírových tašek na našich stránkách nabízíme technologií sítotisku a flexotisku, kde je nutný větší počet ks tašek pro realizaci potisku. Ale pomocí XXL razítek si potisk hravě provedete sami velice jednoduše, rychlé a ekonomicky. A také nejste vázáni jen jedním rozměrem papírové tašky. Ale hned si elegantně potisknete různé velikosti tašek pro Váš různorodý sortiment či označíte kartony, ve kterých zboží zasíláte zákazníkům.

Velká XXL razítka nabízíme v různých provedeních a velikostech. Počínaje od samobarvícího razítka EOS s plochou 107,7 cm2 (121 x 89 mm) až po masivní velkoformátová kolébková razítka typu válec-plocha o velikostech cca A5 (140 x 200 mm) a cca A4 (200 x 260 mm)

Toto revoluční kolébkové razítko je vhodné nejen pro potisk papírových i PVC tašek. Ale i hlavní uplatnění najde v průmyslovém potisku ve všech odvětvích. Potisk dřevěných, štěpkových, MDF, HDF, OSB desek, latí, kulatiny, hranolů, překližek, dřevotřísek, polotovarů, dýhy, umakartu atd. Také pro potisk v expedicích - sudů, kartonů, palet atd.Níže si v této sekci vyberte pro Vás nejvhodnější XXL razítko a jeho příslušenství. Obsah textu razítka a nahrání Vámi požadované grafiky provedete v kartě konkrétního produktu.
Před vlastní výrobou tohoto profesionálního razítka od nás vždy obdržíte po vzájemné emailové komunikaci grafickou korekturu pro Vaše odsouhlasení.

Kategorie

10 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.