Sortiment
Razítka

Filtr

Rozměry
Průměr otisku razítka (mm)
Tvar razítka
Max. doporučený počet řádků

Kulatá ÚŘEDNÍ razítka

Kulatá ÚŘEDNÍ razítka

Kulaté razítko se státním znakem  je podle náležitostí  § 6 odst. 1 zákona č. 352/2001 Sb. ze dne 18. září 2001 o užívání státních symbolů České republiky a o změně některých zákonů:
1) Razítko, na němž je vyznačen malý státní znak, je kulatého tvaru o průměru 20 mm, 25 mm nebo 36 mm; malý státní znak je vyobrazen uvnitř kruhu, na jehož obvodu je označení oprávněné osoby, popřípadě i označení její organizační součásti a sídla (dále jen „úřední razítko“). Používá-li oprávněná osoba více úředních razítek, musí tato razítka obsahovat i pořadová čísla. Otisk úředního razítka je jednobarevný.
2) Úřední razítko nesmí obsahovat velký státní znak.

Kulaté úřední razítko je vhodné pro obce, obecní úřady, města, školy, notáře, soudy, architekty, exekutory  a revizní techniky. Umísťují se na něj evidenční čísla a  státní znak. 
Výrobu a úpravy těchto státních a úředních razítek realizujeme pouze oprávněným osobám. 

Některé modely mají i odlišnou barvu plastu strojku a tím Vám umožní vybrat si razítko např. ve Vaší firemní barvě či barevně odlišit různé druhy razítek.

  • Všechna námi nabízená razítka mají již v ceně výrobu tiskového štočku.
  • Výběr napuštěné barvy otisku je u nás až z 12 barev již v ceně razítka nebo podušky.

Pro výběr razítka Vám poslouží šikovný filtr parametrů a rozměru na levé stranně stránky nebo výběr kategorie níže.

Níže si v této sekci vyberte pro Vás nejvhodnější razítko a jeho příslušenství. Obsah textu razítka a nahrání Vámi požadované grafiky provedete v košíku při dokončování objednávky.

Číst dále
10 produktů

Seznam je omezen na:

Smazat filtry

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.